Fidan Bağışı Projesi
![](http://dervisahmet.org/wp-content/uploads/2021/08/fidandikimbelgesi-1.png)
![](http://dervisahmet.org/wp-content/uploads/2021/08/0x0-ogm-kura-sonuclari-aciklandi-mi-ne-zaman-aciklanacak-2021-iskur-orman-genel-mudurlugu-ogm-kura-sonuclari-sorgulama-nasil-yapilir-1625129664302.jpg)
Ülkemizin dört bir yanı orman yangınlarından zarar görmüştür. Bu bağlamda harekete geçen Derviş Ahmet Derneği gönüllüleri yangın yerlerinde dikilmek üzere 427 adet fidan bağışında bulunmuştur. OGEM-VAK ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen proje ile gençlerimize daha yeşil, daha temiz ve daha çevreci bir Türkiye bırakma ümidindeyiz.
Proje kapsamında bağış yapan tüm gönüllülerimize içtenlikle teşekkür ederiz.